vodní palác na Bali

KARANGASEM – PALÁCE VÝCHODU BALI

Paláce Karangasem a Taman Ujung, oběd na pláži Candi Dasa, tradiční proces výroby batiku, netopýří chrám Goa Lawah.

DÉLKA VÝLETU: cca 8 hodin

ZAČÁTEK VÝLETU: denně mezi 8.00 – 9.00 z hotelu

CO UVIDÍTE: Paláce Karangasem a Taman Ujung, oběd na pláži Candi Dasa, tradiční proces výroby batiku, netopýří chrám Goa Lawah.

SSEBOU: pohodlná obuv, sluneční brýle, kapesné

Program:

První zastavení bude v Tohpati – tradiční místo pro výrobu batiku. BATIK je nejslavnější odvětví výroby v Indonesii po staletí a používají se při něm postupy voskování a barvení látek. Dále navštívíme Puri Karangasem. Palác Karangasem je jediný palác ve městě Amplapura, domy ve východní části ostrova se architektonickým stylem liší. A následně nás čeká palác na vodě: Taman Ujung. Z prostředí paláců se pak přesuneme do zcela odlišných scenérií: zastavíme se na oběd na překrásné pláži Candi Dasa. Na cestě zpět projedeme vnitrozemím až do vesnice TENGANAN. Ta je jednou nejvíce
osamocených a konzervativních vesnic celého ostrova. Chráněna přísnou izolací od okolí si po celá staletí až dodnes stále zachovává původní pre-hinduistickou kulturu a zvyky. Pokračujeme dále na východ do Klungkung, kde navštíme KERTAGOSA. Tento soudní dvůr z 18.století je proslulý stropními malbami, které znázorňují různé tresty. A nakonec návštěva GOA LAWAH (netopýří chrám) a s krásným výhledem na Lombockou úžinu se vydáme zpět k vašemu hotelu.

Pick up: odjezd i návrat je vždy z a na místo ubytování

Jazyk: anglicky, česky

Rezervace a další informace na : info@balitravel.cz

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email