padar-island-3680171_1920

ZA DRAKY OSTROVA KOMODO NA PLACHETNICI

Legendární Komodští draci na vlasní oči, cesta mezi ostrovy na plachetnici

DÉLKA VÝLETU: 3 dny / 2 noci

ZAČÁTEK VÝLETU: denně mezi 7.00 – 8.00 z hotelu

CO UVIDÍTE: pobyt na plachetnici mezi ostrovy, vč.noclehu, legendární Komodští draci na vlasní oči

SSEBOU: oblečení na tři dny, plavky, kapesné, opalovací krém, pohodlná i plážová obuv, sluneční brýle, batoh na výlety

Program:

DEN 1: BALI – OSTROVY FLORES-RINCA-KELOR
Brzy ráno vás z hotelu na Bali vyzvedne náš řidič, který vás odveze na letiště na spoj do Labuan Bajo na západě ostrova Flores. Po příletu vás bude čekat náš průvodce, se kterým se přesunete do přístavu. Tady už bude připravena motorová plachetnice, která vyplouvá směrem k ostrovu Rinca v Komodském národním parku. Na lodi si během cesty můžete vychutnat skvělý oběd a pak už se společně vydáte odpoledním sluncem až k místu setkání s legendárními Komodskými draky a dalšími divokými zvířaty. Následuje přesun na ostrovy Kalong a úžasné pozorování tisíců netopýrů, vylétajících za potravou. Den uzavře romantická večeře s noclehem na plachetnici nedaleko ostrova Kelor.

DEN 2: KOMODO – PINK BEACH – FLORES
Brzy ráno se vylodíte na ostrově Komodo. Následuje sestup do oblasti Banunggulung, kde můžete pozorovat Komodské draky v přirozeném prostředí, což je úžasná podívaná. Dále je v plánu šnorchlování a koupání na proslulé Pink Beach. Oběd bude podáván opět na lodi a pak už se přesunete zpět na Flores do Labuan Bajo do hotelu Luwansa.

DEN 3: FLORES – BALI
Po snÍdani se s průvodcem půjdete podívat na místní tržiště v Labuan Bajo a dále do jeskynního tunelu Batu Cermin. Pak už vás řidič odveze zpět na letiště na let zpátky na Bali do vašeho hotelu..

Jazyk: anglicky

Pick up: odjezd z hotelu na Bali mezi 7 – 8 hod

Rezervace a další informace na: info@balitravel.cz

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email