motorová loď přijíždí k bílé pláži ostrova Gili

ZA KRÁSAMI OSTROVŮ GILI A LOMBOK

Panenská krása ostrovů Gili a úžasné šnorchlování v okolním moři, návštěva kmene Sasaků na Lomboku

DÉLKA VÝLETU : 4 dny a 3 noci

ZAČÁTEK VÝLETU: denně mezi 7.00 – 8.00 z hotelu

CO UVIDÍTE: panenská krása ostrovů Gili a úžasné šnorchlování v okolním moři, návštěva kmene Sasaků na Lomboku

SSEBOU: oblečení na tři dny, plavky, kapesné, opalovací krém, pohodlná i plážová obuv, sluneční brýle, batoh na výlety

Program

DEN 1: BALI – GILI AIR
Ráno vás vyzvedne z hotelu minibus lodní společnosti a zaveze vás do přístavu na rychlou motorovou loď. Cesta lodí na Gili trvá 1,5 – 2 hodiny a po vylodění následuje krátký přesun pěšky do hotelu Villa Karang, který je z přístaviště vzdálen cca 7 minut. Po zbytek dne probíhá aklimatizace.

DEN 2: KOLEM OSTROVŮ GILI
Po snídani vás již bude očekávat menší klasická loďka, která vás veme na průzkum krás kolem třech ostrovů Gili – Air, Meno a Trawangan. Během cesty si na zastávkách užijete šnorchlování a další aktivity pod vodou. Oběd bude podáván na pláži jednoho z Gili ostrovů, kde si posléze můžete užít i dostatek slunění a koupání. Následuje návrat zpět na hotel. Oběd a šnorchlovací výbava v ceně!!


DEN 3: GILI AIR – LOMBOK A LIDÉ KMENU SASAK
Po snÍdani se z přístavu nalodíte na rychlou loď směrem na nedaleký ostrov Lombok. Po příjezdu navštívíte několik uměleckých vesnic, kde můžete pozorovat různé tradiční procesy výroby. Vesnice Banyumulek, kde se lidé věnují povětšinou výrobě hrnců a vesnice Sukarara s výrobou tradičních barvených látek Ikat. Poznáte také obyvatele původního kmene Sasaků a podíváme se, jak žijí dnes. Dále přes místní horské pásmo dorazíme až do opičího lesa a pak již následuje návrat do přístavu na rychlou loď zpět na Gili Air.

DEN 4: Z GILI ZPĚT NA BALI
V místním přístavu buďte prosím připraveni hodinu před odjezdem rychlé lodi. Přesný čas odjezdu bude oznámen den předem. Lodí se přesunete zpět na Bali a po příjezdu do přístavu vás minibus lodní společnosti zaveze zpět na váš hotel.

Pick up: odjezd z Bali mezi 7-8h, předpokl. odjezd z Gili v 11.30

Jazyk: anglicky

Rezervace a další informace na: info@balitravel.cz

Sdílejte příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email